Tema: Biru dan Hijau Tema: Biru dan Hijau Tema: Merah Tema: Hijau
Latar Belakang: 1 Latar Belakang: 2 Latar Belakang: 3 
 
 
 
 
Kemaskini Pada: 26 Apr 2017
Versi 8.0.1
 
Direktori PegawaiDirektori Pegawai

Datuk Bandar/ 
Timbalan Datuk Bandar/Pengurus/Pegawai

Jawatan & Email

Telefon No.

 

Dato James Chan Khay Syn

Datuk Bandar, 
Majlis Bandaraya Kuching Selatan
Email :mayor@mbks.gov.my

082-354288

Tuan Haji Hilmy Haji Othman

Timbalan Datuk Bandar,
 Majlis Bandaraya Kuching Selatan
Email : hbo.mbks@gmail.com

082-354299

Vincent Ang Cheng Aik

Pemangku Setiausaha Bandaraya,
 Majlis Bandaraya Kuching Selatan
Email: vangca@mbks.gov.my

082-354333

Eliza Said

Pengurus,
Bahagian Pentadbiran/Unit Undang Undang ,
Email: eliza@mbks.gov.my
082-354313

Zainab Binti Haji Marzali 
Pengurus,
Bahagian Penilaian & Percukaian
Email: zainabhm@mbks.gov.my
082-354222

Zuraida Binti Idris

Pengurus,
Bahagian Perlesenan & Kesihatan Awam
Email : zuraida@mbks.gov.my
082-354233

Wong Ming Kong

Pengurus,
Bahagian Bangunan & Landskap
Email: wmk@mbks.gov.my
082-354229

Lilian Liew

Pengurus,
Unit Perhubungan Awam & Pembangunan Korporat
Email: liewli@mbks.gov.my
082-354314

Tay Guan Huat

Pengurus (CIO),
Unit Teknologi Maklumat 
Email: tgh@mbks.gov.my
082-354320

Theresa Korina

Pengurus,
Bahagian Perbendaharaan
Email: theresa@mbks.gov.my
082-354377

Lim Chin Ping

Pegawai Tadbir, 
Bahagian Pentadbiran
Email : limcp@mbks.gov.my
082-354305

Fressa Binti Faisal

Juruaudit,
Seksyen Audit Dalaman
Email: fressa@mbks.gov.my
082-354302

Mohd. Taufiq Bin Abdullah

Pengurus, 
Bahagian Kejuruteraan
Email: mtaufiqa@mbks.gov.my

082-354208

Lee Mei Hua
Jurutera, 
Bahagian Kejuruteraan
Email: leemh@mbks.gov.my
082-354209

Winifred Chin

Pegawai Landskap, 
Bahagian Bangunan & Landskap  
Email: winicll@mbks.gov.my
082-354228

Standley Dikod

Pegawai Penguatkuasa,
 Bahagian Penguatkuasa
Email : standley@mbks.gov.my

082-354356



Fraser Galleries
Jurutera Mekanikal, 
Bahagian Kejuruteraan
Email: fraser@mbks.gov.my
082-483913